264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Fiúcska indulás előtt, 1921

1150. Hrabéczy Ernő (1894 - 1953)

Fiúcska indulás előtt, 1921

olaj, vászon

61*51 cm

j.b.l.: Hrabéczy 921

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 75. kép