1150. Hrabéczy Ernő (1894 - 1953)
Fiúcska indulás előtt, 1921
olaj, vászon
61*51 cm
j.b.l.: Hrabéczy 921
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 75. kép