1029. Gyenes Gitta, Wallesz Jenőné (Budapest, 1888 - Budapest, 1960)
Női portré, 1920-as évek
olaj, vászon
70,5*55,5 cm
j.j.f.: Gyenes Gitta
keret nélkül