1101. Benedek Péter (Uszód, 1889 - Budapest, 1984)
Baromfiudvarban, 1973
olaj, vászon
40,5*60,5 cm
j.b.l.: Benedek Péter 1973
Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 31. kép, keret nélkül