1030. Basch Edit (Budapest, 1895 - ?, 1980)
Amerikai fiú (A. P. Street úr arcképe), 1928-1930 között
olaj, vászon
98,5*72 cm
j.j.f.: töredékes; h.o.: Magyar Nemzeti Galéria Új Magyar Képtár letéti cédula
Feltehetően kiállítva: Ernst Múzeum CXXIX. Csoportkiállítás, Budapest, 1932. április (kat. 38., A. P. Street úr arcképe, magántulajdon)