264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Városrészlet

1173. Magyar festő, 20. sz. eleje

Városrészlet

olaj, rétegelt lemez

47,5*74 cm

j.n., h.o.: felirat