264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Csendélet bokályban, 1962

1187. Saran jelzéssel

Csendélet bokályban, 1962

olaj, vászon

70*52 cm

j.j.l.: Saran 62