264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Zöld nyakkendős férfi portréja, 1913

934. Pólya Tibor (Szolnok, 1886 - Szolnok, 1937)

Zöld nyakkendős férfi portréja, 1913

olaj, vászon

45*36 cm

j.j.k.: Pólya Tibor Tobelbád 1913