913. Szuly Angéla (Budapest, 1893 - Budapest, 1976)
Gyermek virágzó tisztáson
olaj, vászon
65,5*92 cm
j.h.o.: Szuly Angéla
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 164. kép