264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Gyermek virágzó tisztáson

913. Szuly Angéla (Budapest, 1893 - Budapest, 1976)

Gyermek virágzó tisztáson

olaj, vászon

65,5*92 cm

j.h.o.: Szuly Angéla

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 164. kép