264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Zöld ruhás lány portréja, 1925

1079. Reicher jelzéssel

Zöld ruhás lány portréja, 1925

olaj, vászon

74,5*75 cm

j.b.l.: Budapest, 925 Reicher

keret nélkül, sérült