264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Pihenő lány, 1957

1238. Molnár jelzéssel

Pihenő lány, 1957

olaj, farost

122*76,5 cm

j.b.l.: Molnár 957

keret nélkül