264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Pihenő akt

1200. Sárpataky László (működött a 20. sz. közepén)

Pihenő akt

olaj, vászon

75*100 cm

j.j.l.: Sárpataky

sérült