264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Alpesi táj és Alpesi városka látképe - párkép

1167. Osztrák festő, 19. sz. második fele

Alpesi táj és Alpesi városka látképe - párkép

tempera, papír

480*630 mm

j.n., ho.: egykorú felirat

sérült