264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Hazatérés, 1911

1160. Thorma János jelzéssel

Hazatérés, 1911

olaj, vászon

18*34 cm

j.j.l.: Thorma János 1911

keret nélkül