264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Dombos táj házakkal

963. Magyar festő, 20. sz. eleje

Dombos táj házakkal

pasztell, papír

59*73 cm

j.b.l.: olvashatatlan