264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Hegyvidéki táj, 1891

1158. Olsavszky I. jelzéssel

Hegyvidéki táj, 1891

olaj, vászon

31*38 cm

j.j.l.: Olsavszky I. 891

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 56. kép, keret nélkül