1097. Rózsahegyi Jenő (működött a 20. sz. első felében)
"Cinkotai strand"
olaj, vászon
65*95 cm
j.j.l.: Rózsahegyi Jenő 1958 VII; ho.: ajándékozási felirat
keret nélkül