264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > "Csendélet sárga virággal", 1939

1023. Boross Géza (Rákospalota, 1908 - Budapest, 1971)

"Csendélet sárga virággal", 1939

olaj, vászon

70*60 cm

j.j.l.: Boross Géza 939

Kiállítva: Boross Géza festőművész kiállítása, Budapest, Tamás Galéria, 1944. január 9-18. (kat. 4., Csendélet sárga virággal), sérült