264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Önarckép maszkkal, 1929-1930

1021. Molnár Róza, Kézdivásárhelyi (Monor, 1900 - Budapest, 1977)

Önarckép maszkkal, 1929-1930

olaj, vászon

90*45,5 cm

j.j.f.: Molnár 930 és Molnár 929

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 115. kép