1021. Molnár Róza, Kézdivásárhelyi (Monor, 1900 - Budapest, 1977)
Önarckép maszkkal, 1929-1930
olaj, vászon
90*45,5 cm
j.j.f.: Molnár 930 és Molnár 929
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 115. kép