264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Városrészlet, 1938

918. Fehérvári Mária jelzéssel

Városrészlet, 1938

olaj, vászon

60,5*80 cm

j.j.l.: Fehérvári Mária 1938