929. Zukor (Czukor, Cukor) Milly (működött a 20. sz. elején)
Lány piros kalapban
olaj, vászon
60,5*50,5 cm
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 27. kép