264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Cirkuszi forgatag, 1930-as évek

948. Metykó Gyula (Vésztő, 1907 - Budapest, 1992)

Cirkuszi forgatag, 1930-as évek

olaj, karton

49*70 cm

j.j.l.: Metykó Gyula

BÁV 55./360.