264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Mályvarózsás csendélet

1076. Gáspár Anni, Felekiné (Budapest, 1902 - Budapest, 1992)

Mályvarózsás csendélet

olaj, farost

60*39 cm

j.j.l.: F. Gáspár A.