264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Leányka karszékben

969. Aczél Boriska, Szivessyné (működött a 20. sz. elején)

Leányka karszékben

pasztell, karton

73*60 cm

j.j.l.: Szivessy 9..

sérült