264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Kacér akt, 1958

1202. Murai Stefánia (Budapest, 1872 - ?)

Kacér akt, 1958

olaj, farost

70*51 cm

j.b.l.: Murai 958