264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Makk hetes

1257. Magyar festő, 20. sz.

Makk hetes

olaj, vászon

120,5*70 cm

j.n., Mikyprint felirattal

keret nélkül