264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Felhős táj

956. Schossberger Klára (Budapest, 1893 - ?)

Felhős táj

olaj, vászon

40,5*50,5 cm

j.j.l.: Schossberger K. 19..