1095. Rózsavölgyi jelzéssel, 20. sz. közepe
Szökőkút
olaj, vászon
44,5*75,5 cm
j.b.l.: Rózsavölgyi
Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 13. kép