264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Szökőkút

1095. Rózsavölgyi jelzéssel, 20. sz. közepe

Szökőkút

olaj, vászon

44,5*75,5 cm

j.b.l.: Rózsavölgyi

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 13. kép