1061. Muzslai Kampis Margit (Budapest, 1898 – Pécs, 1981)
Nagybányai részlet, 1933
olaj, vászon
48,5*66,5 cm
j.b.l.: Muzslay 933
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 118. kép