264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Nagybányai részlet, 1933

1061. Muzslai Kampis Margit (Budapest, 1898 – Pécs, 1981)

Nagybányai részlet, 1933

olaj, vászon

48,5*66,5 cm

j.b.l.: Muzslay 933

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 118. kép