264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > A Hősök Emlékkövének leleplezése (Vaszary János azonos című 1929-es olajfestménye után), 1930-as évek

1223. Hacker Mária, Turán Gézáné (Kecskemét, 1886 - ?)

A Hősök Emlékkövének leleplezése (Vaszary János azonos című 1929-es olajfestménye után), 1930-as évek

olaj, vászon

70*100,5 cm

Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 59. kép, keret nélkül