1223. Hacker Mária, Turán Gézáné (Kecskemét, 1886 - ?)
A Hősök Emlékkövének leleplezése (Vaszary János azonos című 1929-es olajfestménye után), 1930-as évek
olaj, vászon
70*100,5 cm
Kiállítva és reprodukálva: Saphier: Hölgyek palettával, 2008, 59. kép, keret nélkül