264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Ülő nő

1017. Csengery Ibolya (1900 - Zsennye, 1990)

Ülő nő

olaj, vászon

78*57 cm

j.b.f.: Csengeri

keret nélkül