264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Muskátli, 1909

1089. Farkas S. jelzéssel

Muskátli, 1909

olaj, vászon

75*59,5 cm

j.j.l.: Farkas S. 909

keret nélkül