912. Monostori - Moller Pál (Szolnok, 1894 - Budapest, 1978)
Virágoskert, 1946
olaj, vászon
55*68 cm
j.j.l.: Monostori Moller Pál 1946
Feltehetően kiállítva: Rippl-Rónai Társaság Kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1948. december 12-26. (kat. 87/a., Kerti jelenet)