264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Virágoskert, 1946

912. Monostori - Moller Pál (Szolnok, 1894 - Budapest, 1978)

Virágoskert, 1946

olaj, vászon

55*68 cm

j.j.l.: Monostori Moller Pál 1946

Feltehetően kiállítva: Rippl-Rónai Társaság Kiállítása, Budapest, Nemzeti Szalon, 1948. december 12-26. (kat. 87/a., Kerti jelenet)