1006. Nágel Ilda, Hallóssyiné (működött a 20. sz. első felében)
Badacsony látképe Boglárról, 1932
olaj, rétegelt lemez
49,5*58,5 cm
j.j.l.: Hallóssyiné Nágel Ida, Boglár 1932