264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Badacsony látképe Boglárról, 1932

1006. Nágel Ilda, Hallóssyiné (működött a 20. sz. első felében)

Badacsony látképe Boglárról, 1932

olaj, rétegelt lemez

49,5*58,5 cm

j.j.l.: Hallóssyiné Nágel Ida, Boglár 1932