264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Lány kendővel, 1960

1246. Magyar festő

Lány kendővel, 1960

akvarell, lavírozott tus, papír

410*280 mm

j.j.l.: monogram 960