264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Téli alkony, 1916

1163. Janik József jelzéssel

Téli alkony, 1916

olaj, vászon

58,5*44,5 cm

j.j.l.: Janik József 1916

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 63. kép