264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Lót és leányai, 1923

1132. Bató József (Budapest, 1888 - London, 1966)

Lót és leányai, 1923

olaj, vászon

75*96 cm

j.b.l.: Bató 1923

Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004., 14. kép