1132. Bató József (Budapest, 1888 - London, 1966)
Lót és leányai, 1923
olaj, vászon
75*96 cm
j.b.l.: Bató 1923
Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004., 14. kép