264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Csendélet almákkal és könyvvel

1221. Csapek Károly (Csapváry) (Budapest, 1904 - Budapest, 1976)

Csendélet almákkal és könyvvel

olaj, farost

80*60 cm

j.j.l.: Csapek

sérült