264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Női portré háttérben a Notre Dame-mal, 1942

1218. E. J. P. jelzéssel

Női portré háttérben a Notre Dame-mal, 1942

olaj, falemez

48*43,5 cm

j.j.l.: E. J. P. 942