264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Tavaszi udvar virágzó bokorral, 1925

928. Grünwald Klára (Budapest, 1896 - ?)

Tavaszi udvar virágzó bokorral, 1925

olaj, vászon

53*66 cm

j.j.l.: Grünwald K. 1925 V.