1144. Basch Andor (Budapest, 1885 - Budapest, 1944)
"Tükörtojás", 1931
olaj, fa
27*35 cm
j.b.l.: Basch 31
Kiállítva: Basch Andor és Orsós Ferenc gyűjteményes kiállítása, Budapest, Ernst Múzeum, 1932. március (kat. 41., Tükörtojás); BÁV 100./235.