264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > "Tükörtojás", 1931

1144. Basch Andor (Budapest, 1885 - Budapest, 1944)

"Tükörtojás", 1931

olaj, fa

27*35 cm

j.b.l.: Basch 31

Kiállítva: Basch Andor és Orsós Ferenc gyűjteményes kiállítása, Budapest, Ernst Múzeum, 1932. március (kat. 41., Tükörtojás); BÁV 100./235.