264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Asztali csendélet

1224. Zemplényi Magda (?, 1899 - Budapest, 1965)

Asztali csendélet

olaj, fa

56*70 cm

j.b.l.: Zemplényi; h.o.: utcarészlet kalapos hölggyel