264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Kislány piros ruhában, 1931

1086. Basch Edit (Budapest, 1895 - ?, 1980)

Kislány piros ruhában, 1931

olaj, vászon

72,5*58 cm

j.j.f.: E. Basch ...931; h.o.: Új Magyar Képtár letéti cédula

Feltehetően kiállítva: Ernst Múzeum CXXIX. Csoportkiállítás, Budapest, 1932. április (kat. 57., Gyerek)