1086. Basch Edit (Budapest, 1895 - ?, 1980)
Kislány piros ruhában, 1931
olaj, vászon
72,5*58 cm
j.j.f.: E. Basch ...931; h.o.: Új Magyar Képtár letéti cédula
Feltehetően kiállítva: Ernst Múzeum CXXIX. Csoportkiállítás, Budapest, 1932. április (kat. 57., Gyerek)