264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Vörös inges férfi portréja, 1938

937. Kunffy Lajos (Orci, 1869 - Somogytúr, 1962)

Vörös inges férfi portréja, 1938

olaj, vászon

81*65 cm

j.j.k.: Kunffy 1938