264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Hölgy vörös masnival, 1937

1078. Lampl Mária, W. (Budapest, 1914 - ?)

Hölgy vörös masnival, 1937

olaj, vászon

99,5*69,5 cm

j.b.f.: W. Lampl Mária T. 1937 III.