264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > "Külső pályaudvar", 1935 körül

1014. Guzsik Ödön (Budapest, 1902 - Budapest, 1954)

"Külső pályaudvar", 1935 körül

olaj, karton

76*73 cm

j.b.l.: Guzsik

Kiállítva és reprodukálva: Saphier-Frissítés, 2004, 80. kép; Kiállítva: Nemzeti Szalon XI. Tavaszi Szalon, Budapest, 1936. április 26-május 3. (kat. 54., Külső pályaudvar), keret nélkül