264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Jeruzsálem látképe, 1929

903. M. Osváth Júlia (működött a 20. sz. elején)

Jeruzsálem látképe, 1929

olaj, vászon kartonra ragasztva

24*35 cm

j.j.l.: M. Osváth Júlia, Jerusalem 1929