264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Falurészlet, 1913

1102. I. G. jelzéssel

Falurészlet, 1913

olaj, vászon kartonra ragasztva

25*72,5 cm

j.j.l.: IG. XI. 21. 1913

Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 57. kép