1102. I. G. jelzéssel
Falurészlet, 1913
olaj, vászon kartonra ragasztva
25*72,5 cm
j.j.l.: IG. XI. 21. 1913
Kiállítva és reprodukálva: Naiv festmények, 2004, 57. kép