264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Hortenziák, 1908

911. Láng Röck Blanka (működött a 20. sz. elején)

Hortenziák, 1908

olaj, vászon

100*71,5 cm

j.j.l.: Láng Röck Blanka 1908

keret nélkül