264. Festmények és szobrok a Saphier-gyűjteményből II. - 3. nap > Meseillusztráció

1260. G. H. T. monogrammal, 1900 körül

Meseillusztráció

színezett litográfia, papír

165*120 mm

j.j.l.: G. H. T.